AI4Growth

Znasz się na AI?

Szukamy Mistrzów AI 
do współpracy!

W świecie sztucznej inteligencji rozwija się mnóstwo narzędzi i aplikacji. W AI4Growth wierzymy, że kluczem do sukcesu jest skomponowanie zespołu specjalistów, którzy mają doświadczenie w różnych obszarach i narzędziach AI.

Zostanie mistrzem zależy przede wszystkim od Twojego zaangażowania, determinacji i czasu, jaki poświęcisz na praktykowanie w wybranej dziedzinie. Jeżeli już teraz czujesz, że w jakimś obszarze AI osiągnąłeś biegłość, specjalizujesz się w konkretnym narzędziu i chcesz się w tym nadal rozwijać to jesteśmy dla Ciebie! Koniecznie zgłoś się do nas.

🔍 Cenimy Różnorodność: Chcemy, by nasz zespół był różnorodny, zarówno pod względem kompetencji, jak i doświadczeń.

💡 Mistrzostwo w Twojej Dziedzinie: Szukamy osób, które są ekspertami w określonych narzędziach AI i chcą je wykorzystać, by pomóc polskim firmom rozwijać się w cyfrowym świecie.

🔄 Stałe Poszukiwania: Regularnie poszukujemy nowych talentów. Jeżeli nie złożyłeś jeszcze swojej aplikacji lub znasz kogoś, kto jest specjalistą w jakiejś dziedzinie, zachęcamy do kontaktu!

🎯 Naszym celem w AI4Growth jest dostarczenie naszym klientom najskuteczniejszych i najbardziej dopasowanych rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji. Chcemy, by każdy klient opuszczał nas zadowolony, mając pewność, że oferujemy mu najnowocześniejsze aplikacje, które są dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.
Zostań Mistrzem w AI4Growth! 🧑‍💻

🛣 Działamy z osobami z całego kraju, a czasami i świata, niekiedy spotykamy się we Wrocławiu lub jego okolicach

🇵🇱 Wewnątrz komunikujemy się w firmie w języku polskim. 

🫵 Jeśli czujesz, że jesteś osobą, której szukamy, i chciałbyś stać się częścią naszej drużyny, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

zespol@ai4growth.pl